Urobte všetko, čo chcete

Vždy ma veľmi priťahovali veci, ktoré boli nejakým spôsobom iné alebo boli proste také, že sa vymykali spod zvyčajných vecí a rutín, ktoré nás obklopovali. Je dôležité, aby ste sa na to zamerali. Je predsa naozaj veľmi nudné, keď sme všetci podobní a keď podobne vyzeráme a robíme podobné veci, však je to tak? Ja som však bola ten typ človeka, ktorý sa proste musel vymykať všetkému, čo ľudia robili a čo tvrdili. Keď mi napríklad niekto povedal, že to by som robiť nemala, bolo takmer zaručené, že sa do toho pustím, nech to bolo čokoľvek.

plandavka

Najviac ma vedelo nahnevať, keď niekto povedal, že by som to nemala robiť preto, pretože som žena. Vtedy do mňa udrela všetka zlosť, ktorú som v sebe mala. Myslela som si, že vyskočím z kože od hnevu a práve preto som sa rozhodla, že urobím všetko preto, aby som skúsila niečo iné, niečo oveľa lepšie. Na druhej strane si musíte uvedomiť aj to, že nie vždy sa dá spoľahnúť na veci, ktoré sa vymykajú. Pre mňa to už bol maximálny extrém, no na druhej strane, keď to začnete robiť normálne, nemôže sa stať, že urobíte niečo zle. A verte tomu, že môžete robiť, čokoľvek chcete.

háčky

Ja som si teda povedala, že začnem chodiť na ryby. Kúpila som si illex a pustila som sa do toho, lebo veď prečo nie! Bolo mi jasné, že aj keď to nie je typické pre ženu, je to predsa len niečo, čo ma bude baviť, pretože sa to vymyká z mojej komfortnej zóny. Okrem toho je to šport a je to vonku, čo je pre mňa kombinácia, ktorú jednoducho človek musí milovať, nech sa deje čokoľvek. Bola som fakt šťastná, že môžem robiť niečo takéto. Koľkí ľudia by to chceli a nemôžu to mať? Preto radím úplne všetkým, aby robili aj vec (a hlavne veci), ktoré sú pre nich nejakým spôsobom zvláštne a nevedia s nimi pracovať. Urobte to a uvidíte, že sa vám bude žiť oveľa lepšie ako doteraz. Verte tomu, že je to tak.