Upchatý odtok či kanalizácia? Zavolajte nám.

Sú to špeciálne čistiace práce pre domácnosti, firmy a priemysel. Čistia dlažby, chodníky, verejné priestranstvá, čistia odpady a rúry, umývajú okná vo veľkých výškach, čistia aj solárne panely a tepujú. Čistenie odpadov a rúr vykonávajú tieto firmy kvalitnou čistiacou technikou s poriadnou masou vody v potrubí. Služba je zameraná na upchatie vplyvom nánosov, piesku, vodného kameňa a prírodného znečistenia. Krtkovanie predstavuje elektromechanické čistenie potrubí a tiež odtokov. Väčšinou sa robí pomocou špirál. Oceľová struna potrubie mechanicky čistí. Proces sa vykonáva točením a vibrovaním. Usadeniny sa potom na kanalizačnom a odpadovom potrubí uvoľňujú. Krtkovanie sa vždy prevedie rotáciou kovovej pružiny, ktorá je aj dlhá niekoľko metrov a zariadenie je prenosné.

upchaty odtok 2

Výkon sa dá ľahko optimalizovať podľa toho, akú intenzitu čistenia potrebujete. Väčšina prístrojov na krtkovanie je pôvodom z Nemecka. Tieto výrobky sú praktické a kvalitné. Technika je výhodná v tom, že používa rôzne nadstavce, ktoré dosahujú vysoký výkon aj v tých najťažších podmienkach. Firmy ponúkajú aj služby čistenia upchatých odpadov v domácnostiach. Pri čistení sa používa vysoký prietok vody, ktorý produkuje silný motor krtkovacieho stroja. Oba parametre sú dôležité, či už tlak alebo prietok vody. Pre domácnosti sú využívané menšie stroje s nižšími priemermi, ako sú tlak a priemer špirál.

upchaty odtok 3

Na to, aby ste mohli vyčistiť upchatý odtok v domácnosti určite vyhľadajte odborníka. Majú dostatočné skúsenosti, aby vyriešili aj havarijný stav. Vodné čistenie potrubia má výhodu v tom, že v maximálnej možnej miere odplaví znečistenie v potrubí. Za to čistenie potrubia špirálami má svoje nezastupiteľné miesto vtedy, ak chceme rozraziť znečistenie v potrubí. Ide o konáre, handry, vodný kameň alebo piesok. Pri problémoch s potrubím riešte svoj problém s špecializovanými odborníkmi na krtkovanie senec ab-krtkovanie.sk, ktorí vám aj poradia v prevencii proti upchatému potrubiu. Ušetríte tak na mesačných nákladoch a nákladoch spojených s havarijným stavom potrubia.