Sex privát ako ho nepoznáte

Navštívil si už niekedy sex privát žilina? V tom prípade možno čítať ďalej nepotrebuješ. (A možno ťa prekvapíme.) Najmä začínajúcich užívateľov sexuálnych služieb od profesionálok zo sexprivátov, z kontaktných bytov a z eskortných agentúr sa pokúsime v tomto texte informovať. O tom, čo ktorá služba z profilov dievčat presne znamená, ako dlho štandardne trvá atď.
Tieto popisy neplatia absolútne všeobecne, môžu sa mierne líšiť od dievčaťa k dievčaťu a od privátu k privátu. Určité štandardy však platia takmer všade.
Sexprivát je bordel, byt na šukačku za peniaze
To je základný fakt na uistenie všetkých, ktorí majú čo len najmenšiu pochybnosť o tom, či a nakoľko správne sú informovaní.

nápis sexy

Len vyhonenie rukou
Táto praktika je pomerne jasná a nie je k nej priveľa čo dodávať. Aj tak ale zopár poznámok. Ohmatávanie pŕs, krátke lízanie či jemné prstovanie pri honení prostitútka môže, ale nemusí dovoliť. Je to vždy vecou dohody vopred. Sexprivát ako taký s tým nemá veľa spoločného, je to len na kurvičke. Taktiež “pomocné” praktiky pre rýchlejšie odbavenie chlapa ako napr. dráždenie jeho bradaviek a pod. Toto všetko si v prípade, že máš o to záujem, určite dohodni s profesionálkou vopred. A platí to pri všetkých krátkych službičkách, teda aj pri samotnej fajke či pri rýchlovke. Pri dlhších službách už sa dajú niektoré z opísaných služieb brať a aj viac menej vyžadovať ako štandard. Odbaviť sa vyhonením rukou by nemalo klientovi trvať dlhšie ako 10 minút.

girl-1736419_1920
Len orálny sex ergo rýchla fajka
Asi 15-minútová služba. V prípade, že zámerne naťahuješ čas, alebo ti to skutočne takto rýchlo nejde, očakávaj reklamáciu či sťažnosť zo strany profesionálky. V princípe bude oprávnená. Táto služba a aj jej cena je skutočne stavaná na veľmi rýchle až “núdzové” odbavenie sa, nie na nejaké užívanie si. Odporúčame akceptovať to. Ak si chceš vychutnať skutočne pohodový, príjemný orálny sex bez náhlenia a bez nutnosti strážiť si čas, určite sa s prostitútkou na tom dohodni vopred. Niektorá to bude akceptovať, niektorá si vypýta niečo navyše k cene. Príp. si rovno zaplať 20-minútovku a nechaj sa len fajčiť.
Nie každý sexprivát ponúka tzv. rýchlovku, nazývanú často aj “20-minútovka”. Názov sám hovorí aj o dĺžke trvania tejto služby. Ide o sex, spravidla bez fajky – keďže na tú jednoducho nie je v 20 minútach čas. Aj ak by si bol Bugs Bunny a bol by si schopný odbaviť sa v priebehu tohto času viackrát, nie je to prípustné. Jedine, že by si to slečna ani nevšimla.